uvodnik wellness2

 

WELLNESS CENTRUM JE V LETNÍCH MĚSÍCÍCH UZAVŘENO
Budeme se na Vaši návštěvu těšit opět v září, o konkrétní termínu otevření Vás budeme včas informovat. 

K saunování je připravena velká finská sauna, bio sauna a parní sauna. K následnému ochlazení můžete skoči rovnou do rybníka, který lze využít i jako přírodní koupaliště za jakéhokoliv počasí.

Finská sauna 90 - 100°C, 10% vlhkost 20 osob
BIO sauna 65°C, 30 - 40% vlhkost 10 osob
Parní komora 50°C, 100% vlhkost 8 osob
Vířivá vana 34°C 5 osob
Wellness bar Pro malé občerstvení  

V jednorázovém vstupném můžete využít celé wellness. V ceně vstupného je zapůjčení prostěradla, osušku a župan je možné si zapůjčit za poplatek. Celé wellness včetně wellness baru je bezplavkové.

Sluneční terasa nacházející na střeše hotelu nabízí nejen krásný výhled do okolí, ale i možnost odpočinku a relaxace třeba při východu a západu slunce. Od jara do podzimu jsou pro Vás připravena lehátka k dennímu slunění nebo máte možnost využít terasu k večernímu posezení. Terasa slouží pouze hostům hotelu a wellness.

Vzhledem k tomu, že saunování se doporučuje od brzkého podzimu do pozdního jara, je v letních měsících provoz wellness přerušen.

Wellness centrum zůstává otevřeno do 21. června 2020, poté se na Vaši návštěvu budeme těšit opět od konce září.  

 

Případné termíny saunových ceremoniálů a jejich časy jsou uvedeny v aktualitách. Ceny vstupného a dalších služeb naleznete v sekci ceník wellness.

Aktuální provozní doba od 23.9.2019:

Pondělí, středa, pátek 16:00 - 22:00
Úterý, čtvrtek 14:00 - 22:00
Sobota 14:00 - 22:00
Neděle 14:00 - 21:00
 

 

 

 
 
 
Hotel&Wellness Knížecí rybník Hotel&Wellness Knížecí rybník Hotel&Wellness Knížecí rybník Hotel&Wellness Knížecí rybník Hotel&Wellness Knížecí rybník Hotel&Wellness Knížecí rybník
 
Hotel&Wellness Knížecí rybník Hotel&Wellness Knížecí rybník Hotel&Wellness Knížecí rybník Hotel&Wellness Knížecí rybník Hotel&Wellness Knížecí rybník Hotel&Wellness Knížecí rybník