uvodnik masaze2

 

(záda)

Dopřejte si prožitek uvolnění pomocí exklusivní masáže pomocí unikátní svíčky francouzské značky Bernard Cassière Paris.
Tato peelingová masáž vyživuje a zvláčňuje pokožku, má
harmonizující a zvlhčující efekt pro kůži. Exklusivní vůně svíček zvýší potěšení a efekt z masáže, navíc přispívá k harmonizaci Vašeho těla a duše. Hřejivá masáž teplým olejem z masážní svíčky je ideální pro regeneraci svalů, fyzioterapeutickou masáž či relaxaci a ozdravění pokožky.


Masážní svíčky:

    • Masážní svíčka vanilka a vůně monoï:Účinné látky kokosového oleje společně s včelím voskem pokožku zklidňují, vyživují a ochraňují. Propojení jemné vůně vanilky s uklidňujícími květy gardénie tiaré nabízí pocit útěku ze všedního života

 

    • Piňa colada masážní svíčka:Vůně kokosu se snoubí se svěžestí tropického ananasu. Tato kombinace pomáhá k pocitu svěžesti a celkové pohody duše I těla. Včelí vosk, sójový a kokosový olej přináší vyživující a ochranné účinky pro Vaši pokožku.

 

    • Fern masážní svíčka:Oblíbená vůně mezi milovníky přírody, inspirovaná nádherným Fern Valley v severní Kalifornii. Vůně kapradí a mechu v sobě snoubí tóny šalvěje a levandule s dřevitou vůní smrku a borovice. Kokosový olej společně s včelím voskem zklidňují a pomáhají k celkové regeneraci.

 

    • Caramel svíčka:Skloubí v sobě luxusní aromamasážní olej, teplý kokosový olej a včelí vosk. Všechny tyto složky hýčkají Vaši pokožku a uklidňují mysl. Spojení teplého aroma masážního oleje s vůní karamelu a pečujícího včelího vosku posouvají prožitek z masáže do nové úrovně.

 

 

 

45min - 900,- Kč

 

Výběr z nabízených masáží